OWC Aura Pro X2 SSD 1TB (MBP mid-2013-2015, MBA 2013-2017)
- Під замовлення
- Код: 630876
Відправка з 04 травня 2026
-9%

+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | OWC |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі продавця |
| Родина продуктів | Aura Pro X2 |
| Призначений для | Apple |
| Різновид диску | внутрішній |
| Typ | SSD |
| Інтерфейс | M.2 |
| Версія M.2 | PCIe 3.0 |
| Ємність | 1000 GB |
| Спосіб записування даних | TLC |
| ефективність Швидкість поворотня | не стосується obr./min. |
| Швидкість читання | 3194 MB/s |
| Швидкість запису | 2488 MB/s |
| тривалісьть Надійність MTBF | 1500000 год. |
| TBW | 450 TB |
| Дані фізичні Ширина | 22 mm |
| Висота | 2.6 mm |
| Довжина | 89 mm |
| Вага | 8 g |
| інформації Додаткові Серія | OWC Aura |
| Модель | OWC Aura Pro X2 SSD |
| Виробник Nazwa виробника / importera | OWC Other World Computing Europe Other World Computing Europe 3001 Heverlee Belgia BE Email: mїхal.chmura@extrememem.com |
| Код Виробника | (OWCS3DAPT4MB10 - |
1389 / 1298

