Garett Kids Sun Ultra 4G Pink
- Під замовлення
- Код: 828069
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | GARETT |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Розумні годинники GARETT |
| Різновид продукти | smartwatch |
| Призначення | для дітей |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Протокол зєднання | Bluetooth, WiFi |
| GPS | Вбудований |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Передавання даних | 4G LTE |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | IPS |
| Дисплей | 1.8 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 240 x 280 пікселів |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Екран сенсорний | Так |
| Дані фізичні Розміри | 55.5 x 43 x 16.5 mm |
| Вага | 58 g |
| форма пристрою | квадратний |
| Колір пристрою | рожевий |
| Обхват зап'ястя | 215 mm |
| Ширина реміньця | 20 mm |
| Колір реміньця | рожевий |
| Живлення Ємність акумулятора | 900 mAh |
| пам'ять пам'ять RAM | 1024 MB |
| пам'ять внутрішня | 8 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель USB, пристрій |
| Модель | Garett Kids Sun Ultra 4G |
| Виробник Nazwa виробника / importera | GARETT Garett Sp.z o.o. Sandomierska 209 25-254 Kielce польща Email: konТакt@garett.pl |
| Код Виробника | (SUN_ULTRA_4G_PNK - |
299 / 173

