Samsung Galaxy Fit3 pink and gold (R390)
- Під замовлення
- Код: 892117
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Samsung |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Розумні годинники i smartГрупаy Samsung |
| Різновид продукти | smartwatch |
| Призначення | жіночий |
| Сумісна система | Android |
| Система операційна | RTOS |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, плавання, тренування динамічний |
| Протокол зєднання | Bluetooth |
| Максимальний Час праці | 13 dni |
| 95+ | |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, барометр, датчик світла, гіроскоп |
| захист перед водою | Водонепроникний |
| Водозахищеність | 5 ATM |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.6 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 256 x 402 пікселів |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Екран сенсорний | Так |
| Дані фізичні Розміри | 42.9 x 28.8 x 9.9 mm |
| Вага | 36.8 g |
| форма пристрою | прямокутний |
| Колір пристрою | рожеве золото |
| Матеріал пристрою | алюміній |
| Колір реміньця | рожевий |
| Матеріал реміньця | silikon |
| Живлення Ємність акумулятора | 208 mAh |
| пам'ять пам'ять RAM | 16 MB |
| пам'ять внутрішня | 256 MB |
| Інші характеристики Модель | Samsung Galaxy Fit 3 (R390) |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Samsung Samsung Electronics польща Sp. z o.o. прогресу 14 02-676 Warszawa польща PL Email: recepcja@samsung.com.pl |
| Код Виробника | (SM-R390NIDAEUE - |
159 / 104

