Hama 8900 Gold frame, beige belt silikonew
- Під замовлення
- Код: 904501
Відправка з 28 квітня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Hama |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Різновид продукти | smartwatch |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, їзда на велосипеді, плавання, sen |
| Протокол зєднання | Bluetooth |
| GPS | Вбудований |
| Максимальний Час праці | 8 dni |
| 100+ | |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.32 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 466 x 466 пікселів |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Екран сенсорний | Так |
| Дані фізичні Розміри | 42,5 x 10.5 mm |
| Вага | 39.7 g |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | золотий |
| Матеріал пристрою | сталь |
| розмір реміньця | M/L |
| Колір реміньця | бежевий |
| Матеріал реміньця | silikon |
| Живлення Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель USB |
| Модель | Hama 8900 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Hama Hama польща Sp. z o.o. Poznańska 5 62-023 Rобидваkowo польща PL Email: office@hama.pl |
| Код Виробника | (001786130000 - |
337 / 342

