Unitek 2xM.2 PCIe/NVMe
- Під замовлення
- Код: 773233
Відправка з 27 травня 2026
-9%


Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Unitek |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Різновид | обудова do дисків твердийch |
| Підтримувані пристрою | диски тверде |
| Інтерфейс пристроїв | M.2 |
| Інтерфейс обудови | USB-C 3.2 Gen. 2 |
| Typ живлення | Зарядний пристрій 12V / 2A |
| Матеріал виконання | алюміній |
| Розміри | 77 x 14 x 143 mm |
| Колір | сірий |
| Додаткові інформації | сумісна z дисками SSD M.2 (2242/2260/2280) | клонування дисків |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Unitek KONSORCJUM FEN Sp. z o.o. CZARNKOWSKA 13 60-415 Poznań польща PL Email: gpsr@fen.pl |
| Код Виробника | (S1206A - |
369 / 152

