SanDisk Portable SSD 2TB
- Під замовлення
- Код: 863021
Відправка з 28 квітня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Sandisk |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі продавця |
| Різновид диску | зовнішній |
| Typ | SSD |
| Інтерфейс | USB 3.2 - typ C |
| Швидкість інтерфейсу | 10 Gbit/s |
| Ємність | 2000 GB |
| ефективність Швидкість поворотня | не стосується obr./min. |
| Швидкість читання | 800 MB/s |
| тривалісьть стійкість на удари в підчас праці | 1500 G |
| стійкість на удари в підчас відпочинку | 1500 G |
| Дані фізичні Колір | чорний |
| Ширина | 46.9 mm |
| Висота | 9.91 mm |
| Довжина | 96.9 mm |
| інформації Додаткові Додаткові інформації | кабель USB-C na USB-A |
| Серія | SanDisk Portable |
| Модель | SanDisk Portable SSD |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Sandisk Sandisk Technologies Inc Swords PO Box 13379 Dublin Ireland IE Email: support@wdc.com |
| Код Виробника | (SDSSDE30-2T00-G26 - |
719 / 672

