Garmin Fenix 7X Pro Solar Black z Blackm belt
- Під замовлення
- Код: 832113
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Garmin |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | годинники Garmin |
| Різновид продукти | годинник спортивний |
| розмір | 51 mm |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, golf, їзда на велосипеді, плавання, sen, тренування назовні, тренування всередині |
| Протокол зєднання | ANT+, Bluetooth, WiFi |
| GPS | Вбудований |
| обслуговування платежу безконтактного | Garmin Pay |
| Максимальний Час праці | 28 dni (37 dni при заряді від сонця) |
| Максимальний Час праці (Режим GPS) | 89 год. (122 год. при заряді від сонця) |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, датчик світла, GPS + GLONASS + GALILEO, компас цифровий, термометр, висотомір, гіроскоп |
| захист перед водою | Водонепроникний |
| Водозахищеність | 10 ATM |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | MIP |
| Дисплей | 1.4 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 280 x 280 пікселів |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Дані фізичні Розміри | 51 x 51 x 14.9 mm |
| Вага | 96 g |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | чорний |
| Матеріал пристрою | полімер посилений волокном скляним |
| Обхват зап'ястя | 127-210 mm |
| Ширина реміньця | 26 mm |
| Колір реміньця | чорний |
| Матеріал реміньця | silikon |
| пам'ять пам'ять внутрішня | 32 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель живлення |
| Модель | Garmin Fenix 7 Pro Сонячна |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Garmin Garmin польща sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa польща PL Email: poland.support@garmin.com |
| Код Виробника | (010-02778-01 - |
2207 / 2564

