HP 65W 18.5V (plug 4.5x7.4) z adapter
- Під замовлення
- Код: 268663
Відправка з 16 квітня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | HP |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Typ | мережева |
| Призначення | do ноутбука |
| Підходить до | HP |
| Стандарт | круглий вилка |
| Інтерфейс | 1 x круглий вилка DC |
| кабель в комалекті | Так |
| Напруга вхідна | 110 V / 230 V (100 - 240 V) |
| Напруга вихідне | 18.5V |
| Інтенсивність току вихідного | 1.7 A |
| Потужність | 65 W |
| Розміри | 47 x 28 x 106 mm |
| Вага | 560 g |
| Додаткові інформації | Згідний ze усіма ноутбуками HP зарядженими потужність 65W |
| Різновид | оригінал |
| Код Виробника | (H6Y89AA#ABB / H6Y89AA - |
109 / -171

