Logitech G305 Lightspeed White
- Під замовлення
- Код: 693481
Відправка з 28 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Logitech |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Мишкі Logitech |
| Різновид продукти | мишка універсальна |
| Призначення | для геймерів |
| Різновид Сенсорa | оптичний |
| Колір | білий |
| Зєднання | бездротова |
| Зєднання бездротове | хвилі радіо |
| Інтерфейс | USB |
| профіль | правою рукою |
| Вигляд i обудова Кількість кнопок | 6 шт. |
| Налаштування кнопок | Так |
| колесо прокручування | 1 шт. |
| Вага | 99 g |
| Довжина | 11.66 cm |
| Ширина | 6.215 cm |
| Висота | 3.82 cm |
| Сенсор мінімальна Роздільна здатність праці | 200 dpi |
| Максимальна Роздільна здатність праці | 12000 dpi |
| Швидкість стеження | 400 IPS |
| Максимальне прискорення | 40 G |
| Інші Живлення | 1 x AA |
| Час праці від акумулятора | 250 год. |
| Застосовані technologie | Сенсор: HERO™ |
| програмне забезпечення | Logitech Gaming |
| Додаткові Обладнання | приймач, кабель |
| Модель | Logitech G305 Lightspeed |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Logitech Logitech Europe S.A. Catharijnesingel 47 3511GC Utrecht Holandia NL Email: https://support.logi.com |
| Код Виробника | (910-005291 - |
159 / 3

