Garmin Fenix 8 AMOLED 43mm silver
- Під замовлення
- Код: 928163
Відправка з 25 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Garmin |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | годинники Garmin |
| Різновид продукти | годинник спортивний |
| розмір | 43 mm |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, golf, їзда на велосипеді, мультиспорт, плавання, sen, тренування назовні, тренування всередині |
| Протокол зєднання | ANT+, Bluetooth, WiFi |
| GPS | Вбудований |
| обслуговування платежу безконтактного | Garmin Pay |
| Максимальний Час праці | 10 dni |
| Максимальний Час праці (Режим GPS) | 28 год. (Режим GPS) |
| Функції Функції | будильник, вправи дихальні, Час i Якість сну, Час тривалості сну, датчик пульсу, фази сну, ідентифікація вхідного дзвінка, календар, компас цифровий, крокомір, лічильник калорій, Місцезнаходження, моніторинг циклу менструального періоду, моніторинг рівня напруги, Навігація, особисте запису, погода, Вимірювач відстані, Вимірювач швидкості, Вимірювач темпa, сповіщення, нагадування, управління музикою, секундомір, швидка відповідь, Вбудована ліхтарик LED, вібрації, індикатор види діяльності, знайти мій Телефон |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Можливість перемикання види діяльності | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, GPS + GLONASS + GALILEO, компас цифровий, термометр, висотомір, гіроскоп |
| Синхронізація z комп'ютером | Так |
| захист перед водою | водонепроникний |
| Водозахищеність | 100 m (пірнання 40 m) |
| відтворення музики | з пам'яті телефону, з пам'яті годинника |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований Мікрофон | Так |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.3 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 416 x 416 пікселів |
| Матеріал скла | Gorilla Glass |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Екран сенсорний | Так |
| Дані фізичні Розміри | 43 x 43 x 13.8 mm |
| Вага | 66 g |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | срібний |
| Матеріал пристрою | полімер посилений волокном скляним |
| Обхват зап'ястя | 108-182 mm |
| Ширина реміньця | 22 mm |
| Колір реміньця | білий |
| Матеріал реміньця | silikon |
| пам'ять пам'ять внутрішня | 16 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель живлення, пристрій |
| Модель | Garmin Fenix 8 Amoled |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Garmin Garmin польща sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa польща PL Email: poland.support@garmin.com |
| Код Виробника | (010-02903-00 - |
3288 / 3596

