Crucial X9 SSD 2TB
- Під замовлення
- Код: 865818
Відправка з 28 квітня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Crucial |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі продавця |
| Різновид диску | зовнішній |
| Typ | SSD |
| Інтерфейс | USB 3.2 - typ C |
| Швидкість інтерфейсу | 10 Gbit/s |
| Ємність | 2000 GB |
| ефективність Швидкість поворотня | не стосується obr./min. |
| Швидкість читання | 1050 MB/s |
| Дані фізичні Колір | чорний |
| Матеріал обудови | metal |
| Ширина | 50 mm |
| Довжина | 65 mm |
| інформації Додаткові характеристики Додаткові | оборони na вібрації i підіння |
| Додаткові інформації | IP55 |
| Модель | Crucial X9 SSD |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Crucial Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH Leopoldstraße 250 80807 München Deutschland Email: crucialeusupport@micron.com |
| Код Виробника | (CT2000X9SSD9 - |
779 / 702

