Garmin Fenix 8 AMOLED 51mm Slate Grey
- Під замовлення
- Код: 928165
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Garmin |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | годинники Garmin |
| Різновид продукти | годинник спортивний |
| розмір | 51 mm |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, golf, їзда на велосипеді, мультиспорт, плавання, sen, тренування назовні, тренування всередині |
| Протокол зєднання | ANT+, Bluetooth, WiFi |
| GPS | Вбудований |
| обслуговування платежу безконтактного | Garmin Pay |
| Максимальний Час праці | 29 dni |
| Максимальний Час праці (Режим GPS) | 84 год. (Режим GPS) |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Можливість перемикання види діяльності | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, GPS + GLONASS + GALILEO, компас цифровий, термометр, висотомір, гіроскоп |
| Синхронізація z комп'ютером | Так |
| захист перед водою | водонепроникний |
| Водозахищеність | 100 m (пірнання 40 m) |
| відтворення музики | з пам'яті телефону, з пам'яті годинника |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований Мікрофон | Так |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.4 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 454 x 454 пікселів |
| Матеріал скла | Gorilla Glass |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Екран сенсорний | Так |
| Дані фізичні Розміри | 51 x 51 x 14.7 mm |
| Вага | 102 g |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | сірий |
| Матеріал пристрою | полімер посилений волокном скляним |
| Обхват зап'ястя | 127-210 mm |
| Ширина реміньця | 26 mm |
| Колір реміньця | чорний |
| Матеріал реміньця | silikon |
| пам'ять пам'ять внутрішня | 32 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель живлення, пристрій |
| Модель | Garmin Fenix 8 Amoled |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Garmin Garmin польща sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa польща PL Email: poland.support@garmin.com |
| Код Виробника | (010-02905-00 - |
3695 / 4198

