ADATA HD650 2TB (red)
- Під замовлення
- Код: 737347
Відправка з 02 травня 2026
-9%


+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Adata |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | диски зовнішнє Adata |
| Родина продуктів | HD650 |
| Typ | HDD (магнітний) |
| формат | 2.5 дюйма |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Швидкість інтерфейсу | 5 Gbit/s |
| Ємність | 2000 GB |
| Дані фізичні Колір | червоний |
| Матеріал обудови | гума, матеріал штучний |
| Ширина | 81 mm |
| Висота | 21 mm |
| Довжина | 121 mm |
| Вага | 201 g |
| інформації Додаткові Додаткові інформації | підключення za допомогою USB 2.0 вимагає з'єднання do двох портів USB w мети запевнення достатнього живлення. Вимагається є кабель типу Y USB |
| Серія | Adata HD |
| Модель | Adata HD650 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Adata Laney No. 553-539, Tanmei St., 114044 Taipei City Tajwan Email: Laney_Huang@xpg.com |
| Код Виробника | (AHD650-2TU31-CRD - |
432 / -600

