Sony WHCH720 Black
- Під замовлення
- Код: 814360
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Sony |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники Sony |
| Призначення | до телефону |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | бездротова |
| дротова | |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Стандарт зєднання | Bluetooth 5.2 |
| Частота передавання | 2.4 GHz |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm, 1 x USB-C |
| Дальнісьть | 10 m |
| Інші характеристики Колір | чорний |
| Вага | 192 g |
| Додаткові Обладнання | кабель audio, кабель USB-C/USB-A |
| Модель | Sony WH-CH720 |
| Серія | Sony WH-CH |
| Живлення Живлення | внутрішній акумулятор |
| Ємність акумулятора | 520 mAh |
| Час праці | 35 год. |
| Час заряджання | 3.5 год. |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| налаштування шумів мікрофону | Так |
| Звук Діаметр спікера | 30 mm |
| Діапазон перенесення | 20 - 20000 Hz |
| Динаміка колонок | 108 dB |
| Регулювання гучності | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Sony Sony Europe B.V., (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Ogrodowa 58 00-876 Warszawa польща PL Email: customersupport.pl@eu.sony.com |
| Код Виробника | (WHCH720NB.CE7 - |
329 / 233

