GOODRAM CL100 Gen.3 960GB
- Під замовлення
- Код: 702032
Відправка з 06 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | GoodRAM |
|---|---|
| Гарантія | 3 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | диски GoodRAM |
| Увага | Гарантія обмежена параметрем TBW |
| Родина продуктів | CL100 |
| Різновид диску | внутрішній |
| Typ | SSD |
| формат | 2.5 дюйма |
| Інтерфейс | Серіяl ATA III |
| Ємність | 960 GB |
| Спосіб записування даних | TLC |
| ефективність Швидкість поворотня | не стосується obr./min. |
| Швидкість читання | 540 MB/s |
| Швидкість запису | 460 MB/s |
| Дані фізичні Ширина | 69.85 mm |
| Висота | 7 mm |
| Довжина | 100 mm |
| інформації Додаткові Серія | GOODRAM CL |
| Модель | GOODRAM CL100 gen.3 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | GoodRAM Wilk Elektronik S.A. Łaziska Górne 43-173 Ul. Mikołowska 42 польща PL Email: https://www.goodram.com/en/contact/ |
| Код Виробника | (SSDPR-CL100-960-G3 - |
467 / -686

