WD Red SA500 SSD M.2 2TB
- Під замовлення
- Код: 672041
Відправка з 04 травня 2026
-9%

+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Sandisk |
|---|---|
| Гарантія | 5 років в сервісі продавця |
| Родина продуктів | Red SA500 |
| Призначений для | NAS |
| Різновид диску | внутрішній |
| Typ | SSD |
| Інтерфейс | M.2 |
| Версія M.2 | SATA |
| формат M.2 | 2280 |
| Ємність | 2000 GB |
| ефективність Швидкість поворотня | не стосується obr./min. |
| Швидкість читання | 560 MB/s |
| Швидкість запису | 530 MB/s |
| тривалісьть TBW | 1300 TB |
| Дані фізичні Ширина | 22 mm |
| Висота | 7.382 mm |
| Довжина | 80 mm |
| інформації Додаткові Серія | WD Red |
| Модель | WD Red SA500 3D Nand SSD M.2 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Sandisk Sandisk Technologies Inc Swords PO Box 13379 Dublin Ireland IE Email: support@wdc.com |
| Код Виробника | (WDS200T1R0B - |
1429 / 1518

