Withings Scanwatch 2 38mm Black
- Під замовлення
- Код: 944165
Відправка з 28 квітня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Withings |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Розумні годинники i годинники Withings |
| Різновид продукти | smartwatch |
| розмір | 38 mm |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, sen |
| Протокол зєднання | Bluetooth |
| GPS | відсутні |
| Максимальний Час праці | 30 dni |
| 40+ | |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Тест EKG | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, датчик температури, оптичний датчик пульсу |
| захист перед водою | водонепроникний |
| Водозахищеність | 5ATM |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей (+ щит годинникова) |
| Різновид дисплея | OLED (монохромний) |
| Колір защити | чорний |
| Дані фізичні Розміри | 38 mm |
| Вага | 34.6 g (без реміньця) |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | срібний |
| Матеріал пристрою | сталь нержавіюча |
| Колір реміньця | чорний |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель USB, модуль навантажувач |
| Модель | Withings Scanwatch 2 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Withings Withings 2 Rue Maurice Hartmann 92130 Issy-les-Moulineaux Francja FR Email: support@withings.com |
| Код Виробника | (ICHWA101ALLINTPA - |
1599 / 1864

