Razer Barracuda White
- Під замовлення
- Код: 805791
Відправка з 27 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Razer |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники Razer |
| Призначення | для геймерів |
| стріму | |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | бездротова |
| дротова | |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Стандарт зєднання | Bluetooth 5.2, радіо |
| Частота передавання | 2.4 GHz |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm, 1 x USB-C |
| Дальнісьть | 10 m |
| Інші характеристики Колір | білий |
| Вага | 300 g |
| Додаткові Обладнання | адаптер (USB-C > USB-A), приймач USB-C |
| Додаткові інформації | THX Spatial Audio |
| Модель | Razer Barracuda |
| Серія | Razer Barracuda |
| Живлення Живлення | внутрішній акумулятор |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Характеристика | багато спрямована |
| Діапазон перенесення мікрофону | 100 - 10000 Hz |
| Чутливість мікрофону | -38 dB |
| Звук Діаметр спікера | 50 mm |
| Діапазон перенесення | 20 - 20000 Hz |
| Динаміка колонок | 96 dB |
| Імпеданція колонок | 32 Ohm |
| Регулювання гучності | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Razer Razer (Europe) GmbH Alter Teїхweg 25 22081 Hamburg Germany DE Email: Compliance@razer.com |
| Код Виробника | (RZ04-03790200-R3M1 - |
699 / 565

