HyperX Cloud Alpha Wireless Black
- Під замовлення
- Код: 753204
Відправка з 27 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | HyperX |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Навушники HyperX |
| Призначення | для геймерів |
| стріму | |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | бездротова |
| Інтерфейс відтворення дротового | USB-C (приймач) |
| Стандарт зєднання | радіо |
| Частота передавання | 2.4 GHz |
| Роз'єм | 1 x USB-C |
| Дальнісьть | 20 m |
| Інші характеристики Сумісна | PlayStation 4 |
| PlayStation 5 | |
| Колір | чорний |
| Вага | 335 g |
| Розміри | 202.54 x 163.18 x 92.3 mm |
| Конструкція | закрита |
| програмне забезпечення | HyperX NGenuity |
| Додаткові інформації | DTS Headphone:X |
| Модель | HyperX Cloud Alpha Бездротовий |
| Серія | HyperX Cloud |
| Живлення Живлення | акумулятор полімеро-літієвий |
| Час праці | 300 год. |
| Час заряджання | 4.5 год. |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Typ мікрофону | електретний Мікрофон ємнісний |
| налаштування шумів мікрофону | Так |
| Діапазон перенесення мікрофону | 50 Hz - 7,2 kHz |
| Чутливість мікрофону | -15 dB |
| Звук Діаметр спікера | 50 mm |
| Імпеданція колонок | 62 Ohm |
| Регулювання гучності | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | HyperX HP HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain 08028 Barcelona Hiszpania ES Email: reg@hp.com |
| Код Виробника | (4P5D4AA - |
622.45 / 527

