HyperX Cloud Stinger 2 PlayStation
- Під замовлення
- Код: 858374
Відправка з 03 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | HyperX |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники HyperX |
| Призначення | для геймерів |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm |
| Інші характеристики Розроблено для | PlayStation |
| Колір | білий |
| Версія | дротова |
| Модель | HyperX Cloud Stinger 2 |
| Серія | HyperX Cloud |
| Живлення Живлення | з пристрою |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Характеристика | односторонній |
| налаштування шумів мікрофону | Так |
| Чутливість мікрофону | -41.5 dB |
| Звук Діаметр спікера | 50 mm |
| Діапазон перенесення | 10 - 28000 Hz |
| Регулювання гучності | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | HyperX HP HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain 08028 Barcelona Hiszpania ES Email: reg@hp.com |
| Код Виробника | (75X29AA - |
179 / 10

