Genesis Toron 301 Black
- Під замовлення
- Код: 904492
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Genesis |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Навушники Genesis |
| Призначення | для геймерів |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm, 2 x miniJack 3.5 mm |
| Довжина кабелю | 1 m |
| Інші характеристики Сумісна | Android, PC, PlayStation 3, PlayStation 4 |
| PlayStation 5 | |
| Xbox One, Xbox Series S | |
| Xbox Series X | |
| Колір | чорний |
| Вага | 230 g |
| Конструкція | закрита |
| Модель | Genesis Toron 301 |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Роз'ємний Мікрофон | Так |
| Діапазон перенесення мікрофону | od 50 do 10 000 Hz |
| Чутливість мікрофону | -38 dB |
| Звук Діаметр спікера | 53 mm |
| Діапазон перенесення | od 20 do 20 000 Hz |
| Імпеданція колонок | 32 Ohm |
| Регулювання гучності | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Genesis Impakt S.A. Станisława Lema 16 62-050 Mosina польща PL Email: product@impakt.com.pl |
| Код Виробника | (NSG-2160 - |
149 / -5

