Trust GXT415P Zirox Headset Pink
- Під замовлення
- Код: 898869
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Trust |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники Trust |
| Призначення | для геймерів |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm |
| Інші характеристики Колір | рожевий |
| Вага | 244 g |
| Розміри | 170 x 200 x 85 mm |
| Модель | Trust GXT 415 Zirox |
| Живлення Живлення | з пристрою |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Звук Діаметр спікера | 50 mm |
| Діапазон перенесення | 20 - 20000 Hz |
| Динаміка колонок | 90 dB |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Trust Trust International B.V. Laan van Barcelona 600 3317 DD Dordrecht Netherlands NL Email: pc@trust.com |
| Код Виробника | (24992 - |
77 / -242

