I-tec USB-C 140 W Power Delivery 1x USB-C 100W PD 3.1
- Під замовлення
- Код: 951267
Відправка з 16 квітня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | i-tec |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Typ | мережева |
| Призначення | do ноутбука, до телефону |
| Підходить до | Apple |
| універсальний | |
| Power Delivery | Так |
| Стандарт Power Delivery | 3.1 |
| Стандарт | USB-C |
| Інтерфейс | 1 x USB-C |
| кабель в комалекті | Так |
| Напруга вхідна | 110 V / 230 V (100 - 240 V) |
| Напруга вихідне | 5-20V |
| Інтенсивність току вихідного | 5.0 A |
| Потужність | 140 W |
| Ефективність | >82 % |
| Забезпечення перед | перевантаженням, перегрівом, перенапруга, коротке замикання |
| Розміри | 127 x 70.5 x 30 mm |
| Вага | 379 g |
| Різновид | замінник |
| Код Виробника | (CHARGER-C140W - |
179 / -136

