Samsung 9100 Pro 1TB
- Під замовлення
- Код: 963124
Відправка з 04 травня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Samsung |
|---|---|
| Гарантія | 5 років в сервісі продавця |
| Група продуктів | диски Samsung |
| Увага | Гарантія обмежена параметрем TBW |
| Різновид диску | внутрішній |
| Typ | SSD |
| Інтерфейс | M.2 |
| Версія M.2 | PCIe 5.0 |
| формат M.2 | 2280 |
| Ємність | 1000 GB |
| ефективність Швидкість поворотня | не стосується obr./min. |
| Швидкість читання | 14700 MB/s |
| Швидкість запису | 13300 MB/s |
| пам'ять cache | 1024 MB |
| тривалісьть стійкість на удари в підчас праці | 1500 G |
| стійкість на удари в підчас відпочинку | 1500 G |
| Надійність MTBF | 1500000 год. |
| TBW | 600 TB |
| Дані фізичні Колір | чорний |
| Ширина | 22 mm |
| Висота | 2.38 mm |
| Довжина | 80 mm |
| Вага | 9 g |
| інформації Додаткові Застосовані technologie | NVMe |
| S.M.A.R.T., TRIM | |
| характеристики Додаткові | 256-бітні Шифрування даних AES |
| Модель | Samsung 9100 Pro |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Samsung Samsung Electronics польща Sp. z o.o. прогресу 14 02-676 Warszawa польща PL Email: recepcja@samsung.com.pl |
| Код Виробника | (MZ-VAP1T0BW - |
999 / 706

