Techbite ZIN 5 - Intel N4020 | 15,6'' | 4GB | 128GB | Win11S
- Під замовлення
- Код: 866692
Відправка з 03 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | techBite |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Різновид ноутбука/span> | для дому |
| Тип процесора | Intel Celeron |
| відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 15.6 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home (HOME в режимі S) |
| Модель | Techbite ZIN 5 |
| процесор Серія процесора | Intel серії N |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 (1.10 GHz, 2.8 GHz Turbo, 4 MB Cache) |
| Кількість ядер | 2 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 4 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 128 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) пікселів |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI |
| З'єднання | 1 x HDMI 1.4, 2 x USB 3.0 |
| Зєднання | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| Матеріал обудови | матеріал штучний |
| Стиль шторки | чорна |
| Колір клавіатури | чорний |
| Властивості клавіатури | виділена клавіатура Англійська числова |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | камера 1.0 Mpix, Вбудований Мікрофон |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери |
| Серія | TECHBITE Zin |
| Виробник Nazwa виробника / importera | techBite mPTech Sp. z o.o. Nowogrodzka 31 00-511 Warszawa польща PL Email: poПотужність@mptech.eu |
| Код Виробника | (TECHZIN5 - |
899 / 1497

