Polar Vantage M3 Black S-L
- Під замовлення
- Код: 940059
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Polar |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | годинники Polar |
| Різновид продукти | годинник спортивний |
| розмір | 44 mm |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, мультиспорт, плавання, sen |
| Протокол зєднання | Bluetooth |
| GPS | Вбудований |
| Максимальний Час праці | 7 dni |
| 150+ | |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, GPS + GLONASS + GALILEO, гіроскоп |
| захист перед водою | водонепроникний |
| Водозахищеність | WR50 |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.28 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 416 x 416 пікселів |
| Матеріал скла | Corning Gorilla Glass 3 |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Дані фізичні Розміри | 44.7 x 44.7 x 12.2 mm |
| Вага | 53 g |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | чорний |
| розмір реміньця | S-L |
| Ширина реміньця | 22 mm |
| Колір реміньця | чорний |
| Матеріал реміньця | silikon |
| процесор Частота тактова процесора | 275 MHz |
| Живлення Ємність акумулятора | 310 mAh |
| пам'ять пам'ять RAM | 37 MB |
| пам'ять внутрішня | 32 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | інструкція, кабель живлення |
| Модель | Polar Vantage M3 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Polar Polar Electro Oy Professorintie 5 90440 Kempele Finlandia FI Email: compliance.support@polar.com |
| Код Виробника | (M3BL - |
1299 / 1516

