Polar Unite Black S-L Tunnel
- Під замовлення
- Код: 796991
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Polar |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | годинники Polar |
| Різновид продукти | годинник спортивний |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| універсальний | |
| Сумісна система | Android |
| HarmonyOS, iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, їзда на велосипеді, плавання, sen |
| Протокол зєднання | Bluetooth |
| GPS | za посередництвом телефону |
| Максимальний Час праці | 4 dni |
| Максимальний Час праці (Режим GPS) | 50 год. (Режим навчальний z GPS) |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Синхронізація z комп'ютером | Так |
| захист перед водою | Водонепроникний |
| Водозахищеність | 30 m |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 240 x 204 пікселів |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Екран сенсорний | Так |
| Дані фізичні Розміри | 43,4 x 43,4 x 10,4 mm |
| Вага | 32 g |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | чорний |
| Матеріал пристрою | полімер посилений волокном скляним |
| Обхват зап'ястя | 130-210 mm |
| Ширина реміньця | 20 mm |
| Колір реміньця | чорний |
| Матеріал реміньця | silikon |
| Живлення Ємність акумулятора | 174 mAh |
| Застосований акумулятор | полімеро-літієвий |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кронштейн do заряджання, пристрій |
| Серія | Polar Unite |
| Модель | Polar Unite |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Polar Polar Electro Oy Professorintie 5 90440 Kempele Finlandia FI Email: compliance.support@polar.com |
| Код Виробника | (UNITE TUNNEL - |
499 / 421

