Asus 45W 19V-2.37A
- Під замовлення
- Код: 955896
Відправка з 04 травня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Asus |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | мережева |
| Призначення | do ноутбука |
| Підходить до | Asus |
| Стандарт | круглий вилка |
| Інтерфейс | 1 x круглий вилка DC |
| кабель в комалекті | Так |
| Напруга вхідна | 110 V / 230 V (100 - 240 V) |
| Напруга вихідне | 19V |
| Інтенсивність току вихідного | 2.37 A |
| Потужність | 45 W |
| Вага | 150 g |
| Різновид | оригінал |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Asus ASUS COMPUTER GmBH HARKORT STR. 21-23 40880 RATINGEN НІmcy DE Email: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_Джерело=asus-qr&utm |
| Код Виробника | (0A001-00692500 - |
119 / -229

