Xiaomi Pad 7 / 7 Pro Focus Keyboard (US English)
- Під замовлення
- Код: 958189
Відправка з 04 травня 2026
-9%

+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Xiaomi |
|---|---|
| Гарантія | 1 рок в сервісі зовнішньому |
| Призначення | do планшету |
| Typ клавіатури | плоска |
| Зєднання | бездротова |
| Колір | чорний |
| Макет клавіші | англійська (US INTL ANSI) |
| Різновид клавіші Системаowych | Windows |
| розмір | 65% |
| Клавіші числове | НІ |
| Живлення | з пристрою |
| характеристики підstawowe Різновид | чехол z klawiaturą |
| Вигляд i обудова Кількість клавіші | 64 шт. |
| Клавіші мультимедійне | НІ |
| колесо прокручування | НІ |
| сенсорна панель | Так |
| Ширина | 25.34 cm |
| Глибина | 18.78 cm |
| Висота | 1.63 cm |
| Вага | 589 g |
| Додаткові інформації Модель | Xiaomi Pad 7, Xiaomi Pad 7 Pro, Xiaomi Pad 7/7 Pro Cover |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Xiaomi Xiaomi Technology (польща) Sp. z o.o. ul. прогресу 14B 02-676 Warszawa польща PL Email: service.pl@support.mi.com |
| Код Виробника | (BHR9500GL - |
899 / 604

