ASUS Vivobook S14 OLED S5406SA-QD005W - Ultra 7-256V | 14'' | WUXGA | 16GB | 2TB | Win11H | AI | blue
- Під замовлення
- Код: 972714
Відправка з 30 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Asus |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Asus |
| Різновид ноутбука/span> | для дому |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 14 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | ASUS Vivobook S14 S5406 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 7 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V (2.2 GHz, 4.8 GHz Turbo, 12 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 16 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| Інтегрована відеокарта | Intel Arc Graphics |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 2000 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 400 ніт |
| покриття матриці | блискуча (відблиску) |
| Тип матриці | OLED |
| Технологія | HDR 600, Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Частота оновлення | 60 Hz |
| Екран сенсорний | НІ |
| Інтерфейс З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| Зчитувач карти пам'яті | microSD |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm |
| Живлення Typ акумулятора | 4-комірковий, літій-іонний |
| Різновид акумулятора | Вбудований |
| Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| Вигляд Колір обудови | блакитний |
| Матеріал обудови | алюміній |
| Колір клавіатури | блакитний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Ширина | 310.5 mm |
| Глибина | 221.9 mm |
| Висота | 15.9 mm |
| Вага | 1.3 kg |
| Інші характеристики Додаткові інформації | Ноутбук змінений через виробника |
| Забезпечення | камера do логіну - Windows Hello, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM |
| Серія | ASUS VivoBook |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Asus ASUS COMPUTER GmBH HARKORT STR. 21-23 40880 RATINGEN НІmcy DE Email: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_Джерело=asus-qr&utm |
| Код Виробника | (90NB15R2-M005C0|20M2 - |
5890 / 7558

