GoPro HERO
- Під замовлення
- Код: 925070
Відправка з 27 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | GoPro |
|---|---|
| Гарантія | 1 рок в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Камери спортивні GoPro |
| Матриця | 12 MP |
| Роздільна здатність поideo | 4K30 | 2.7K60 |
| формат запису | H.265 (HEVC) |
| Вбудований Мікрофон | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| З'єднання | Bluetooth, USB typ C, Wi-Fi |
| Екран сенсорний | Так |
| Діагональ екрану LCD | 1.76 дюймів |
| Ємність акумулятора | 1255 mAh |
| Максимальний Час праці від акумулятора | 1 год. |
| Функції | керування голосом, Водозахищеність |
| Ширина | 56.6 mm |
| Висота | 47.7 mm |
| Глибина | 29.4 mm |
| Вага | 86 g |
| Додаткові інформації | Filmглибини бітна кольорів відео: 8 bitów | Максимальна Швидкість припливu даних відео: 50Mbps | звільнене швидкість: dwukrotНІ при 2.7K | фотографії:перехоплення кадрів відео: 8.3 MP z відео 4K 16:9 |Зєднання:Зєднання z aplikacją Quik | автоматичне przesyłaНІ do хмари |
| Модель | GoPro HERO |
| Виробник Nazwa виробника / importera | GoPro GoPro B.V. НІuwezijds Voorburgwal 162 1012SJ Amsterdam Holandia NL Email: impressum@gopro.com |
| Код Виробника | (CHDHF-131-EU - |
999 / 758

