Garmin Forerunner 165 Music lilac
- Під замовлення
- Код: 974111
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Garmin |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | годинники Garmin |
| Різновид продукти | годинник спортивний |
| Версія | маєc |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, їзда на велосипеді, плавання, sen, тренування назовні, тренування всередині |
| Протокол зєднання | ANT+, Bluetooth |
| GPS | Вбудований |
| обслуговування платежу безконтактного | Garmin Pay |
| Максимальний Час праці | 20 dni |
| Максимальний Час праці (Режим GPS) | 19 год. (Режим GPS) |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, GPS + GLONASS + GALILEO, термометр, висотомір |
| захист перед водою | Водонепроникний |
| Водозахищеність | 5 ATM |
| відтворення музики | з пам'яті годинника (500 utworów) |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.2 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 390 x 390 пікселів |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Дані фізичні Вага | 39 g |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | рожевий |
| Матеріал пристрою | матеріал посилене волокном скляним |
| Обхват зап'ястя | 126-203 mm |
| Ширина реміньця | 20 mm |
| Колір реміньця | рожевий |
| Матеріал реміньця | silikon |
| пам'ять пам'ять внутрішня | 4 GB |
| Інші характеристики Модель | Garmin Forerunner 165 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Garmin Garmin польща sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa польща PL Email: poland.support@garmin.com |
| Код Виробника | (010-02863-33 - |
1049 / 1193

