Samsung Galaxy Watch 8 LTE 44mm silver (L335)
- Під замовлення
- Код: 974521
Відправка з 28 квітня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Samsung |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Розумні годинники i smartГрупаy Samsung |
| Різновид продукти | smartwatch |
| Версія | LTE |
| розмір | 44 mm |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| Система операційна | Wear OS by Samsung (One UI 8 Watch) |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, їзда на велосипеді, sen |
| Протокол зєднання | Bluetooth, NFC |
| WiFi | |
| GPS | Вбудований |
| обслуговування платежу безконтактного | Google Pay |
| Технологія AI | Galaxy AI |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Вимірювач тиску | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Тест EKG | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, барометр, датчик світла, компас цифровий, гіроскоп |
| захист перед водою | Водонепроникний |
| Водозахищеність | 5ATM |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований Мікрофон | Так |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.47 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 480 x 480 пікселів |
| Матеріал скла | скло сапфірове |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Дані фізичні Розміри | 43.7 x 46 x 8.6 mm |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | срібний |
| Матеріал пристрою | посилене алюміній |
| Ширина реміньця | 20 mm |
| Колір реміньця | срібний |
| Матеріал реміньця | фторэластомер |
| процесор процесор | Exynos W1000 |
| Живлення Ємність акумулятора | 435 mAh |
| пам'ять пам'ять RAM | 2048 MB |
| пам'ять внутрішня | 32 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель живлення |
| Серія | Samsung Galaxy |
| Модель | Samsung Galaxy Watch 8 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Samsung Samsung Electronics польща Sp. z o.o. прогресу 14 02-676 Warszawa польща PL Email: recepcja@samsung.com.pl |
| Код Виробника | (SM-L335FZSAEUE - |
1316 / 1524

