Samsung Galaxy Watch 8 40mm silver (L320)
- Під замовлення
- Код: 974523
Відправка з 28 травня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Samsung |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Розумні годинники i smartГрупаy Samsung |
| Різновид продукти | smartwatch |
| Версія | Стандарт |
| розмір | 40 mm |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| Система операційна | Wear OS by Samsung (One UI 8 Watch) |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, їзда на велосипеді, sen |
| Протокол зєднання | Bluetooth, NFC |
| WiFi | |
| GPS | Вбудований |
| обслуговування платежу безконтактного | Google Pay |
| Технологія AI | Galaxy AI |
| Функції Функції | будильник, Помічник відпочинку, вправи дихальні, Час i Якість сну, Час тривалості сну, денне spożycie калорій, фази сну, Google Play, ідентифікація вхідного дзвінка, календар, компас цифровий, крокомір, лічильник калорій, Місцезнаходження, моніторинг циклу менструального періоду, моніторинг рівня напруги, Навігація, обслуговування map Google, отримання з'єднань через bluetooth |
| особисте запису, погода, Вимірювач відстані, Вимірювач рівня antyoksydantów, Вимірювач швидкості, Вимірювач темпa, сповіщення, управління музикою, секундомір, вібрації, індикатор види діяльності, знайти мій Телефон | |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Вимірювач тиску | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Тест EKG | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, барометр, датчик світла, компас цифровий, гіроскоп |
| захист перед водою | Водонепроникний |
| Водозахищеність | 5ATM |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований Мікрофон | Так |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.34 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 438 x 438 пікселів |
| Матеріал скла | скло сапфірове |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Дані фізичні Розміри | 40.4 x 42.7 x 8.6 mm |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | срібний |
| Матеріал пристрою | посилене алюміній |
| Ширина реміньця | 20 mm |
| Колір реміньця | срібний |
| Матеріал реміньця | фторэластомер |
| процесор процесор | Exynos W1000 |
| Живлення Ємність акумулятора | 325 mAh |
| пам'ять пам'ять RAM | 2048 MB |
| пам'ять внутрішня | 32 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель живлення |
| Серія | Samsung Galaxy |
| Модель | Samsung Galaxy Watch 8 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Samsung Samsung Electronics польща Sp. z o.o. прогресу 14 02-676 Warszawa польща PL Email: recepcja@samsung.com.pl |
| Код Виробника | (SM-L320NZSAEUE - |
909 / 927

