Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 LTE 47mm titanium blue (L705)
- Під замовлення
- Код: 974515
Відправка з 28 квітня 2026
-9%



+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Samsung |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Розумні годинники i smartГрупаy Samsung |
| Різновид продукти | smartwatch |
| Версія | LTE |
| розмір | 47 mm |
| Призначення | жіночий |
| чоловічий | |
| Сумісна система | Android |
| Система операційна | Wear OS by Samsung |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, їзда на велосипеді, плавання, sen |
| Протокол зєднання | Bluetooth, NFC |
| WiFi | |
| GPS | Вбудований |
| обслуговування платежу безконтактного | Google Pay |
| Максимальний Час праці | 4 dni |
| Максимальний Час праці (Режим GPS) | 100 год. |
| Технологія AI | Galaxy AI |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Вимірювач тиску | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Тест EKG | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, барометр, датчик світла, компас цифровий, термометр, гіроскоп |
| захист перед водою | водонепроникний |
| Водозахищеність | 10 ATM |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований Мікрофон | Так |
| Передавання даних | 4G LTE |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.47 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 480 x 480 пікселів |
| Матеріал скла | скло сапфірове |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Дані фізичні Розміри | 47.4 x 47.4 x 12.1 mm |
| Вага | 94 g |
| форма пристрою | круглий |
| Колір пристрою | сірий |
| Матеріал пристрою | титан |
| Колір реміньця | блакитний |
| Матеріал реміньця | фторэластомер |
| процесор процесор | Exynos W1000 |
| Кількість ядер | 5 |
| Живлення Ємність акумулятора | 590 mAh |
| пам'ять пам'ять RAM | 2048 MB |
| пам'ять внутрішня | 64 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | кабель живлення |
| Серія | Samsung Galaxy |
| Модель | Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 LTE |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Samsung Samsung Electronics польща Sp. z o.o. прогресу 14 02-676 Warszawa польща PL Email: recepcja@samsung.com.pl |
| Код Виробника | (SM-L705FZB2EUE - |
1999 / 2261

