MSI Katana 15 HX B14WFK-494XPL - i5-14450HX | 15,6 | 16GB | 512GB | NoOS | RTX 5060 | B14WFK-494XPL
- Під замовлення
- Код: 976888
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | MSI |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою MSI |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 15.6 дюймів |
| Система операційна | відсутні системи |
| Модель | MSI Katana 15 |
| процесор Серія процесора | Intel Core i5-14XXX |
| Модель процесора | Intel Core i5-14450HX (1.8 GHz, 4.8 GHz Turbo, 20 MB Cache) |
| Кількість ядер | 10 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 16 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (5600 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 96 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 8 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Потужність карти графічної (TGP) | 115 W |
| Макс. Тактування ядра | 2497 MHz |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 512 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) пікселів |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS-Level |
| Частота оновлення | 144 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, USB 3.2 (2 Gen), USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort), 3 x USB 3.2 (2 Gen) |
| Зєднання | Bluetooth 5.3, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 6E |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, Nahimic Audio |
| Загальна Потужність вбудованих колонок | 4 W (2 x 2W) |
| Живлення Typ акумулятора | 4-комірковий |
| Nominalna Потужність znamionowa | 240 W |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | підсвічувана RGB, виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 359 mm |
| Глибина | 262 mm |
| Висота | 25.5 mm |
| Вага | 2.4 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера HD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | MSI Katana |
| Виробник Nazwa виробника / importera | MSI MSI Computer Europe BV EScience Park Eindhoven 5706 5692 ER Son Eindhoven Holandia NL Email: GPSR@msi.com |
| Код Виробника | (B14WFK-494XPL - |
4199 / 5221

