Garmin Venu X1 Black
- Під замовлення
- Код: 977884
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Garmin |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | годинники Garmin |
| Різновид продукти | smartwatch |
| розмір | 46 mm |
| Призначення | чоловічий |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, їзда на велосипеді, мультиспорт, плавання, sen, тренування динамічний, тренування назовні, тренування всередині |
| Протокол зєднання | ANT+, Bluetooth, WiFi |
| GPS | Вбудований |
| обслуговування платежу безконтактного | Garmin Pay |
| Максимальний Час праці | 8 dni |
| 100+ | |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| Датчики i компоненти | акселерометр, барометр, датчик світла, датчик температури, GPS + GLONASS + GALILEO + QZSS + BEIDOU, компас цифровий, термометр, гіроскоп |
| захист перед водою | Водонепроникний |
| Водозахищеність | 5 ATM |
| відтворення музики | з пам'яті телефону, з пам'яті годинника |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 2 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 448 x 486 пікселів |
| Матеріал скла | скло сапфірове |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Екран сенсорний | Так |
| Дані фізичні Розміри | 41 x 46 x 7.9 mm |
| Вага | 34 g |
| форма пристрою | квадратний |
| Колір пристрою | чорний |
| Матеріал пристрою | полімер посилений волокном скляним |
| Колір реміньця | чорний |
| Матеріал реміньця | плетений нейлон |
| Живлення Застосований акумулятор | літій-іонний |
| пам'ять пам'ять внутрішня | 32 GB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | інструкція, кабель живлення |
| Модель | Garmin Venu X1 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Garmin Garmin польща sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa польща PL Email: poland.support@garmin.com |
| Код Виробника | (010-02980-02 - |
2739 / 3026

