Insta360 X4 Explorer Bundle
- Під замовлення
- Код: 963415
Відправка з 27 квітня 2026
-9%
+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Insta360 |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Камери спортивні Insta360 |
| Роздільна здатність поideo | 360°: 8K: 7680x3840@30/25/24fps | 5.7K: 5760x2880@60/50/48/30/25/24fps | 4K: 3840x1920@100/60/50/48/30/25/24fps | Режим одинокого об'єктиву: 4K: 3840x2160@60/50/30/25/24fps | 2.7K: 2720x1536@60/50/30/25/24fps | 1080p: 1920x1080@60/50/30/25/24fps | Режим Me (domyślny Кут огляду): 2.7K: 2720x1536@30/25/24fps | 1080p: 1920x1088@30/25/24fps | Режим Me (Кут огляду+): 4K: 3840x2160@30/25/24fps | 2.7K: 2720x1536@120/100/60/50fps | 1080p: 1920x1080@120/100/60/50fps | Режим FreeFrame: 4K: 4608x4608@30/25/24fps | 1080P: 2880x2880@60/50/30/25/24fps |
| Якість запису відео | 8K |
| формат запису | Режим одинокого об'єктиву: MP4 | 360°: INSV |
| формат фотографій | JPG (складаєНІ w aparacie) | INSP (Можливість експорту za допомогою додатку мобільнеj або програми Desktop Studio) | DNG RAW (фотографії PureShot muszą бути відредаговано na комп'ютері) |
| З'єднання | Bluetooth, USB typ C, Wi-Fi |
| Фокусна відстань об'єктиву wg відео 35mm | 6.7 mm |
| Роздільна здатність фотографій | 72MP (11904 x 5952) | 18MP (5888 x 2944) пікселів |
| Кут огляду | 360 ° |
| Дисплей LCD | Так |
| Ємність акумулятора | 2290 mAh |
| Максимальний Час запису | 135 min |
| Зєднання бездротове | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Ширина | 46 mm |
| Висота | 123.6 mm |
| Глибина | 26.3 mm |
| Вага | 203 g |
| Колір | чорний |
| Аксесуари | Insta360 X4 Станdalone | карта пам'яті 256 GB | невидимий kijek do селфі 114 cm | кришка об'єктиву Insta360 X4 |
| Додаткові інформації | режими фотографій: Стандарт, HDR Photo, Інтервал, StarЛапсе, Burst | режими відео: Стандарт, Активний HDR, TimeЛапсе, TimeShift, Bullet Time, Loop Recording, Pre-recording | профільe кольорів: Vivid, Стандарт, LOG |
| Версія | Explorer Bundle |
| Модель | Insta360 X4 |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Insta360 Insta360 GmbH Gartenfelder Str. 29-37, Gebäude 31/31 13599 Berlin НІmcy DE Email: service@insta360.com |
| Код Виробника | (6970357858620 - |
2055.06 / 2279

