DELL Alienware 16 Area-51 AA16250 - Ultra 9 275HX | 16'' | 32GB | 1TB | Win11 | RTX 5080
- Під замовлення
- Код: 970715
Відправка з 27 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Dell |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Dell |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | Dell Alienware 16 Area-51 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 9 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.7 GHz, 5.4 GHz Turbo, 36 MB Cache) |
| Кількість ядер | 24 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | LPDDR5 (6400 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 64 GB |
| Кількість розеток пам'яті | 2 шт. |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 16 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 (WQXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 500 ніт |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення | 240 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, Thunderbolt 5, USB 3.2 |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 2 x Thunderbolt 5, 3 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| Зчитувач карти пам'яті | SD |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | Dolby Atmos, гніздо audio mini-jack 3,5 mm |
| Загальна Потужність вбудованих колонок | 8 W |
| Живлення Typ акумулятора | літій-іонний |
| Nominalna Потужність znamionowa | 360 W |
| Вигляд Колір обудови | чорний |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | підсвічувана RGB |
| Ширина | 365 mm |
| Глибина | 290 mm |
| Висота | 28.5 mm |
| Вага | 3.4 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера 2.0 Mpix, камера IR FHD, підсвічене елементи обудови |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | камера do логіну - Windows Hello, захист паролем системи BIOS, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | Dell Alienware |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Dell DELL sp. z o.o ul. Inflancka 4A 00-189 Warszawa польща PL Email: https://dell.com |
| Код Виробника | (AA16-7802 - |
14890 / 20296

