HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0216nw - Ultra 9 288V | 14''-2,8K-OLED-touch | 32GB | 1TB | Win11Home | grey zaćmienie
- Під замовлення
- Код: 980153
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | HP |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою HP |
| Різновид ноутбука/span> | 2w1 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 14 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | HP OmniBook Ultra Flip Ноутбук 14 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 9 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 288V (3.3 Ghz, 5.1 GHz Turbo, 12 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | LPDDR5X (8533 MHz) |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 пікселів |
| Яскравість матриці | 400 ніт |
| покриття матриці | блискуча (відблиску) |
| Тип матриці | OLED |
| Технологія | HDR 500, Матриця z Corning Gorilla Glass, Матриця z покриттям кольорів 100% DCI-P3, обслуговування стилуса, налаштування блакитного світла |
| Частота оновлення | 120 Hz |
| Час reakcji | 0.2 ms |
| Екран сенсорний | Так |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | Thunderbolt 4, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x USB Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort), 2 x Thunderbolt 4 |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Живлення Typ акумулятора | 6-комірковий |
| Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| вилка живлення | вилка USB-C |
| Ємність акумулятора | 64 Wh |
| Вигляд Колір обудови | гранатовий |
| Стиль шторки | гранатова |
| Колір клавіатури | чорний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Ширина | 313 mm |
| Глибина | 216 mm |
| Висота | 14.9 mm |
| Вага | 1.34 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, акселерометр, датчик температури IR, камера 9.0 Mpix IR, магнітометр, гіроскоп |
| Додаткові Дані | Можливість швидкого заряджання, мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери |
| Серія | HP OmniBook |
| Виробник Nazwa виробника / importera | HP HP HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain 08028 Barcelona Hiszpania ES Email: reg@hp.com |
| Код Виробника | (C1LY4EA - |
7999 / 11192

