Samsung Galaxy Buds3 FE Black
- Під замовлення
- Код: 979510
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Samsung |
|---|---|
| Гарантія | 1 рок в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники Samsung |
| Призначення | до телефону |
| Різновид навушників | внутрішньовушні |
| Зєднання | бездротова |
| Стандарт зєднання | Bluetooth 5.4 |
| Активна налаштування шумів (ANC) | Так |
| Дальнісьть | 10 m |
| Інші характеристики Колір | чорний |
| Вага | 5 g |
| Розміри | Навушники: 21.1 x 18 x 33.8 | чехол: 48.7 x 58.9 x 24.4 mm |
| Класу водонепроникності | IP54 |
| Модель | Samsung Galaxy Buds3 FE |
| Живлення Ємність акумулятора | 53 mAh |
| Ємність акумулятора чехол | 515 mAh |
| Час праці | 8.5 год. |
| Час праці з чохлом навантажувачm | 30 год. |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Samsung Samsung Electronics польща Sp. z o.o. прогресу 14 02-676 Warszawa польща PL Email: recepcja@samsung.com.pl |
| Код Виробника | (SM-R420NZKAEUE - |
599 / 517

