WD Elements Portable 4TB Black
- Під замовлення
- Код: 414464
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | WD |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | диски зовнішнє WD |
| Родина продуктів | Elements Portable |
| Різновид диску | зовнішній |
| Typ | HDD (магнітний) |
| формат | 2.5 дюйма |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Ємність | 4000 GB |
| Дані фізичні Колір | чорний |
| Ширина | 82 mm |
| Висота | 21 mm |
| Довжина | 113 mm |
| Вага | 230 g |
| інформації Додаткові Серія | WD Elements |
| Модель | WD Elements Portable |
| Виробник Nazwa виробника / importera | WD Western Digital Corporation 92135 Issy les Moulineaux BP 80006 Issy les Moulineaux France FR Email: support@wdc.com |
| Код Виробника | (WDBU6Y0040BBK-WESN - |
529 / 429

