Acer Chromebook 315 CB315-6H-TCO - N150 | 15,6 | 8GB | 128GB | Chrome
- Під замовлення
- Код: 982192
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Acer |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Acer |
| Різновид ноутбука/span> | для дому |
| Тип процесора | Intel N |
| відеокарта | Intel Graphics |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 15.6 дюймів |
| Система операційна | Chrome OS |
| Модель | Acer Chromebook CB315 |
| процесор Модель процесора | Intel N150 (0,8 GHz, 3.6 GHz Turbo, 6 MB Cache) |
| Кількість ядер | 4 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 8 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Інтегрована (основна) |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD (eMMC) |
| Ємність диску SSD | 128 GB |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) пікселів |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, USB 3.2, USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 1.4, 2 x USB 3.2, 2 x USB Typ-C (z DisplayPort i Power Delivery) |
| Зєднання | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Живлення Nominalna Потужність znamionowa | 65 W |
| вилка живлення | вилка USB-C |
| Ємність акумулятора | 53 Wh |
| Вигляд Колір обудови | сірий |
| Стиль шторки | сіра |
| Колір клавіатури | чорний |
| Властивості клавіатури | виділена клавіатура Англійська числова |
| Ширина | 359 mm |
| Глибина | 236 mm |
| Висота | 18.6 mm |
| Вага | 1.59 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | 2 - вбудовані мікрофони, камера HD |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | гніздо блокади клиноподібний, кришка конфіденційності Камери |
| Серія | Acer Chromebook |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Acer Acer Italy S.r.l. Viale delle Industrie 1/A 20044 Aresse Włochy IT Email: acer-italy-srl@legalmail.it |
| Код Виробника | (NX.JQVEP.004 - |
1599 / 2442

