Sennheiser HD 400s Black
- Під замовлення
- Код: 693575
Відправка з 05 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Sennheiser |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Навушники Sennheiser |
| Призначення | до офісу |
| до телефону | |
| Різновид навушників | навушні |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс відтворення дротового | Jack |
| Роз'єм | 1 x miniJack 3.5 mm |
| Довжина кабелю | 1.4 m |
| Інші характеристики Колір | чорний |
| Вага | 217 g |
| Конструкція | закрита |
| Модель | Sennheiser HD 400s |
| Мікрофон Мікрофон | Так |
| Діапазон перенесення мікрофону | 100 – 10000 Hz |
| Звук Діапазон перенесення | 18–20000 Hz |
| Динаміка колонок | 120 dB |
| Імпеданція колонок | 18 Ohm |
| Регулювання гучності | Так |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Sennheiser Sonova AG Laubisrütisтрасse 28 8712 Stäfa Szwajcaria CH Email: privacy@sonova.com |
| Код Виробника | (508598 - |
242 / 41

