Gigabyte AERO X16 - AMD Ryzen AI 7 350 | 16'' | FHD+ | 165Hz | 32GB | 1TB | W11H | RTX 5050
- Під замовлення
- Код: 980174
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Gigabyte |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Gigabyte |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | Gigabyte AERO X16 |
| процесор Серія процесора | AMD Ryzen AI Серія 300 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 GHz, 5.0 GHz Turbo, 16 MB Cache) |
| Кількість ядер | 8 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 32 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (5600 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 64 GB |
| Кількість розеток пам'яті | 2 шт. |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 8 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Потужність карти графічної (TGP) | 85 W |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| Яскравість матриці | 400 ніт |
| Тип матриці | IPS |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% sRGB |
| Частота оновлення | 165 Hz |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, USB 2.0, USB 3.2, USB 4.0 Typ-C |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB, 1 x USB4 Typ C, 2 x USB 3.2 |
| Зєднання | Bluetooth 5.2, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 6E |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | гніздо audio mini-jack 3,5 mm, stereo |
| Загальна Потужність вбудованих колонок | 2 W |
| Живлення Typ акумулятора | полімеро-літієвий |
| Nominalna Потужність znamionowa | 150 W |
| Ємність акумулятора | 76 Wh |
| Вигляд Колір обудови | сірий |
| Матеріал обудови | матеріал штучний |
| підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | підсвічувана RGB |
| Ширина | 355 mm |
| Глибина | 251 mm |
| Висота | 20 mm |
| Вага | 1.9 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | камера IR FHD, Вбудований Мікрофон |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Додаткові інформації | Ноутбук змінений через виробника |
| Забезпечення | кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM |
| Серія | Gigabyte Aero |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Gigabyte Giga-Byte Technology BV Steenoven 24 5626 Eindhoven Holandia NL Email: EU.grp@gigabyte.com |
| Код Виробника | (1TH93EE894AH|10M232 - |
5890 / 7554

