ASUS ROG Strix G16 G615LP-U7161W - Ultra 7-255HX | 16'' 165Hz | 16GB | 1TB | Win11H | RTX5070
- Під замовлення
- Код: 982470
Відправка з 04 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Asus |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Ноутбуки з Англійською клавіатурою Asus |
| Різновид ноутбука/span> | для ігор |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Різновид диску | SSD |
| Діагональ екрану | 16 дюймів |
| Система операційна | Windows 11 Home |
| Модель | ASUS ROG Strix G16 G615 |
| процесор Серія процесора | Intel Core Ultra 7 (Серія 2) |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX (1.8 Ghz, 5.2 GHz Turbo, 36 MB Cache) |
| Кількість ядер | 20 шт. |
| пам'ять Розмір пам'яті RAM | 16 GB |
| Частота пам'яті RAM | DDR5 (5600 MHz) |
| пам'ять RAM розширювальна do | 64 GB |
| відеокарта Різновид карти графічної | Презентована |
| Інтегрована відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Серія карти графічної | RTX з серії 50 |
| пам'ять карти графічної | 8 GB |
| Різновид пам'яті карти графічної | GDDR7 |
| Потужність карти графічної (TGP) | 100 W |
| Макс. Потужність карти графічної (TGP) | 115 W |
| Макс. Тактування ядра | 1475 MHz |
| Технологія карти графічної | DLSS 4, Ray Tracing, Reflex 2, RTX Al |
| диск твердий Кількість дисків | 1 x SSD |
| формат диску | 1 x M.2 |
| Інтерфейс диску | 1 x PCIe |
| Ємність диску SSD | 1000 GB |
| Версія M.2 | PCIe 4.0 |
| Дисплей Роздільна здатність екрану | 1920 x 1200 (WUXGA) пікселів |
| покриття матриці | антиблікова |
| Тип матриці | IPS-Level |
| Технологія | Матриця z покриттям кольорів 100% sRGB, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення | 165 Hz |
| Час reakcji | 3 ms |
| Інтерфейс Стандарт інтерфейсу | HDMI, RJ45, Thunderbolt 4, USB 3.2 (2 Gen), USB Typ-C (z DisplayPort) |
| З'єднання | 1 x HDMI 2.1, 1 x Thunderbolt 4, 1 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C (z функція заряджання, DisplayPort), 3 x USB 3.2 (2 Gen) |
| Зєднання | Bluetooth 5.4, LAN 1 Gbps, Wi-Fi 7 |
| CD-ROM оптичний | відсутні |
| Звук Звук | Dolby Atmos, гніздо audio mini-jack 3,5 mm |
| Живлення Typ акумулятора | 4-комірковий, літій-іонний |
| Nominalna Потужність znamionowa | 280 W |
| Ємність акумулятора | 90 Wh |
| Вигляд підсвічувана клавіатура Англійська | Так |
| Властивості клавіатури | 4 - зональний Підсвічування, підсвічувана RGB |
| Ширина | 354 mm |
| Глибина | 268 mm |
| Висота | 30.8 mm |
| Вага | 2.65 kg |
| Інші характеристики Додаткові funkcjonalności | камера IR FHD, підсвічене елементи обудови, Вбудований Мікрофон |
| Додаткові Дані | мультитач, інтуїтивна сенсорна панель |
| Забезпечення | камера do логіну - Windows Hello, захист паролем системи BIOS, кришка конфіденційності Камери, Шифрування TPM 2.0 |
| Серія | ASUS ROG Strix |
| Видання | Ноутбук z технологія Al |
| Windows Coпульт | |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Asus ASUS COMPUTER GmBH HARKORT STR. 21-23 40880 RATINGEN НІmcy DE Email: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_Джерело=asus-qr&utm |
| Код Виробника | (90NR0LN1-M001K0 - |
7999 / 11192

