Garett Verona gold-pink leather
- Під замовлення
- Код: 828042
Відправка з 28 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | GARETT |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Розумні годинники GARETT |
| Різновид продукти | smartwatch |
| розмір | 45 mm |
| Призначення | жіночий |
| Сумісна система | Android |
| iOS | |
| Найбільш Підтримувані види діяльності | біг, ходьба, їзда на велосипеді, sen |
| Протокол зєднання | Bluetooth |
| Максимальний Час праці | 14 dni |
| Функції Вимірювач пульсу | Так |
| Методика виміру пульсу | Вбудований Вимірювач пульсу в годинник |
| Вимірювач сатурації SpO2 (пульсоксиметр) | Так |
| захист перед водою | Водонепроникний |
| Водозахищеність | IP67 |
| Дисплей Тип екрана | Дисплей |
| Різновид дисплея | Amoled |
| Дисплей | 1.3 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 360 x 360 пікселів |
| Підсвічуваний Екран | Так |
| Екран сенсорний | Так |
| Дані фізичні Розміри | 50 x 45 x 6.8 mm |
| Вага | 68 g |
| форма пристрою | прямокутний |
| Колір пристрою | золотий |
| Матеріал пристрою | сталь нержавіюча |
| Ширина реміньця | 20 mm |
| Колір реміньця | рожевий |
| Матеріал реміньця | шкіра |
| Живлення Ємність акумулятора | 185 mAh |
| Застосований акумулятор | полімеро-літієвий |
| пам'ять пам'ять RAM | 0,5 MB |
| пам'ять внутрішня | 64 MB |
| Інші характеристики Вміст комплекту | інструкція, кабель живлення |
| Модель | Garett Verona |
| Виробник Nazwa виробника / importera | GARETT Garett Sp.z o.o. Sandomierska 209 25-254 Kielce польща Email: konТакt@garett.pl |
| Код Виробника | (5904238484524 - |
287 / 167

