Baseus GoTrip USB-C / USB-A 30W - Black
- Під замовлення
- Код: 983572
Відправка з 05 травня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Baseus |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Typ | автомобільний |
| Призначення | до телефону |
| Підходить до | Apple |
| Huawei, Samsung | |
| Живлення | 12 V - гніздо прикурювача автомобільної, 24 V - гніздо прикурювача автомобільної |
| Power Delivery | Так |
| Стандарт | USB-A, USB-C |
| Інтерфейс | 1 x USB-A, 1 x USB-C |
| кабель в комалекті | НІ |
| Напруга вхідна | 12 V, 24 V |
| Напруга вихідне | 5 V, 9 V, 10 V, 12 V |
| Інтенсивність току вихідного | 2.5 A, 3.0 A, 3.4 A |
| Потужність | 30 W |
| Кількість заряджених пристроїв | 2 шт. |
| Забезпечення перед | перегрівом, перенапруга, коротке замикання |
| Розміри | 24 mm довжини |
| Вага | 13.8 g |
| Колір | чорний |
| Додаткові інформації | Підтримувані протоколи швидкого заряджання: PD, QC, FCP, AFC |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Baseus Apex CE Specialists GmbH Grafenberger Allee 277 40237 Düsseldorf НІmcy DE Email: Info@apex-ce.de |
| Код Виробника | (6932172687236 - |
33.9 / -471

