DJI Osmo Action 5 Pro Adventure Combo
- Під замовлення
- Код: 932546
Відправка з 27 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | DJI |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | Камери спортивні DJI |
| Матриця | 1/1.3-calowa Матриця CMOS |
| Zoom цифровий | 2 x |
| Роздільна здатність поideo | 7296 x 5472 |
| Якість запису відео | 4K |
| формат запису | MP4 (HEVC) |
| формат фотографій | JPEG | RAW |
| Вбудована пам'ять | 48128 MB |
| формат накопичувача | карта пам'яті micro SD |
| Макс. Ємність карти пам'яті | 1024 GB |
| Вбудований Мікрофон | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| З'єднання | Bluetooth, USB typ C, Wi-Fi |
| Nightshot | Так |
| Кут огляду | 155 ° |
| Екран сенсорний | Так |
| Дисплей LCD | Так |
| Діагональ екрану LCD | 2.5 дюймів (заднє Екран) |
| Застосований акумулятор | літій-іонний |
| Ємність акумулятора | 1950 mAh |
| Максимальний Час запису | 240 min |
| Зєднання бездротове | Bluetooth, Wi-Fi |
| Функції | Захист від води |
| Ширина | 70.5 mm |
| Висота | 44.2 mm |
| Глибина | 32.8 mm |
| Вага | 146 g |
| Аксесуари | акумулятор Osmo Action Extreme Battery Plus (1950 mAh) x 3 | рамка захисна Osmo Action | кронштейн адаптера Quick-Release Osmo Action | кронштейн адаптера Quick-Release Osmo Action (Mini) | zakrzywiona база самоклеюча Osmo Action | гвинт блокуюча Osmo x 2 | кабель PD USB-C do USB-C | багатофункціональне чехол na батареї Osmo Action | подовжувач Osmo 1.5 m | гумова кришка об'єктиву Osmo Action 5 Pro | скляна кришка об'єктиву Osmo Action 5 Pro | підкладка протиковзка Osmo Action | наклейка z логотип DJI |
| Версія | Adventure Combo |
| Модель | DJI Osmo Action 5 Pro |
| Виробник Nazwa виробника / importera | DJI DJI EUROPE B.V. Bijdorp-Oost 6, 2992LA Barendrecht Holandia NL Email: pr@dji.com |
| Код Виробника | (CP.OS.00000350.01 - |
1876.35 / 1991

