Hama 40W GaN 2x USB-C White składana
- Під замовлення
- Код: 998804
Відправка з 26 квітня 2026
-9%




+380 (98) 860-41-01
- +380 (63) 410-97-55
- +380 (66) 606-12-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 08:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 08:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Мостиська
- +380 (98) 860-41-01+380 (63) 410-97-55+380 (66) 606-12-19ВолодимирУкраїна, 81300, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Мостиська, Мостиська, Україна+380988604101+380988604101+380988604101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник | Hama |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі продавця |
| Typ | мережева |
| Призначення | до телефону |
| Стандарт Quick Charge | 3.0 |
| Живлення | мережеві |
| Power Delivery | Так |
| Стандарт Power Delivery | 3.0 |
| Стандарт | USB-C |
| Інтерфейс | 2 x USB-C |
| кабель в комалекті | НІ |
| Напруга вхідна | 100 - 240 V |
| Потужність | 40 W |
| Кількість заряджених пристроїв | 2 шт. |
| Забезпечення перед | перевантаженням, перегрівом, коротке замикання |
| Розміри | 55 × 55 × 20 mm |
| Колір | білий |
| Виробник Nazwa виробника / importera | Hama Hama польща Sp. z o.o. Poznańska 5 62-023 Rобидваkowo польща PL Email: office@hama.pl |
| Код Виробника | (201955 - |
95.92 / -434

